Wiosna w Siedlisku

Wiosna w Siedlisku

Wreszcie nastała wiosna radosna. Błękitne niebo, słońce, w którego cieple wygrzewają się zadowolone koty, kolorowe i białe plamy leśnych kwiatków. Przyleciały już nasze bociany i pracowicie odnawiają gniazdo, szykując je na nadejście potomstwa. W zeszłym roku trzy młode uczyły się latać na terenie Siedliska. Ciekawe, ile ich będzie w tym roku 🙂

Miniona zima była dla nas bardzo pracowita. Siedlisko odwiedziło wielu gości indywidualnych i kilka firm, którym niestraszna była zimowa aura. Byli u nas między innymi pracownicy Ikei i Canal+.  Musimy się pochwalić naszą własną grą terenową dla grup, którą przygotowaliśmy w oparciu o lokalne legendy, florę i faunę. Jest to świetna zabawa sprzyjająca integracji i kreatywności.

Dla naszych gości gotował też już kolejny raz Janek Paszkowski, jeden z finalistów programu MasterChef.  Było bardzo smacznie 🙂

W marcu uczestniczyliśmy w Alternatywnych Targach Ślubnych w Lublinie. Odwiedziło nas wielu przyszłych nowożeńców zainteresowanych zorganizowaniem swojej uroczystości w niebanalnym, wyjątkowym otoczeniu, blisko natury. Zaprosiliśmy ich do Siedliska Sobibór i Siedliska Jabłonna, naszego drugiego miejsca niedaleko Lublina, w którym będziemy organizowali uroczystości i spotkania jednodniowe.

Przez zimę nasza nowa, Duża Stodoła w Sobiborze bardzo urosła, ale zostało jeszcze sporo do zrobienia. Zależy nam na tym, aby nasi goście czuli się w niej komfortowo. Bardzo chcielibyśmy oddać ją do użytku jeszcze w tym roku. Trzymajcie za nas kciuki!

Wiosna w Siedlisku

Powoli szykujemy się się do długiego weekendu majowego. Odwiedzi nas wielu gości. Zostało tylko kilka pojedynczych miejsc dla tych, którzy w ostatniej chwili mogą sobie pozwolić na krótki relaks.  Zapraszamy!