Dom z tarasem

POCZUJ SIĘ JAK U SIEBIE W DOMU

Przestronny dom z bali drewnianych o ponad stuletniej historii, który był oryginalną częścią siedliska. Został wyremontowany z zachowaniem charakteru wiejskiej chaty. Dom ma pow. 110 m 2 i jest wynajmowany w całości. Idealny dla rodzin z dziećmi, grupy przyjaciół, lub osób ceniących sobie własną przestrzeń.

W domu są 3 sypialnie, 2 łazienki – jedna z wanną, druga z prysznicem, pralką, osobne WC oraz salon z kominkiem i kuchnią. Dom jest wyposażony we wszystkie niezbędne do długiego i wygodnego mieszkania sprzęty. W kuchni jest 4 palnikowa płyta gazowy, kuchenka mikrofalowa, zmywarka oraz garnki i naczynia.

Pokoje: różany, lawendowy i miśkowy, urządzone indywidualnie, z elementami wystroju zgodnymi z ich nazwą pomieszczą 10 osób (4+4+2). Odrestaurowane stare drewniane meble dodają im wyjątkowego charakteru.

Dodatkowym atutem domu jest duży 40-m zadaszony taras, z wielkim drewnianym stołem, krzesłami teatralnymi i wiekowym jesionem przechodzącym swym pniem przez dach. W domu panuje wyjątkowa atmosfera, dająca poczucie” bycia u siebie”. Dom wynajmowany jest przez cały rok.