Wesela i uroczystości

organizujemy wesela i inne imprezy okolicznościowe

SIEDLISKO Sobibór ZNALAZŁO SIĘ W TOP 5 najlepszych miejsc w Polsce na zorganizowanie wesela WG. OPINIOTWÓRCZEGO F5

https://www.fpiec.pl/post/2017/07/30/miejscaslubb

Siedlisko sobibór znalazło się w TOP 11 nietypowych miejsc na wesele w polsce wg. opiniotwórczego travelicious

https://travelicious.pl/2016/07/nietypowe-miejsca-na-wesele.html

Siedlisko sobibór znalazło się w TOP 8 najpiękniejszych sal weselnych w województwie lubelskim wg. opiniotwórczego zankyou

https://www.zankyou.pl/p/najpiekniejsze-sale-weselne-w-wojewodztwie-lubelskim

Siedlisko Sobibór to idealne miejsce na kameralne i nieco większe wesele dla osób ceniących bliskość natury, sielski nastrój i przytulne ciepło drewnianych domów. Zieleń drzew, śpiew ptaków oraz widok na bezkresne pola i łąki stanowią wymarzone tło do celebrowania jednego z najważniejszych dni w naszym życiu.

W Siedlisku Sobibór organizujemy wesela z wynajmem siedliska na wyłączność na 2 doby hotelowe. Taka formuła uroczystości jest wspaniałą okazją do pogłębienia relacji rodzinnych i poznaniu krewnych mieszkających w różnych częściach świata.

Luźna atmosfera, długie spacery, wspólne posiłki i nocne rozmowy pozostaną na długo w pamięci zaproszonych gości i sprawią, że kontakty rodzinne będą częstsze i cieplejsze. A my pozostajemy otwarci na Państwa sugestie i gotowi spełnić Wasze marzenia.

Zapraszamy do Dużej Stodoły, w której możemy przyjąć ponad 100 gości weselnych. Przy większych uroczystościach sugerujemy wynajęcie namiotu. W Dużej Stodole mieści się też nowoczesna kuchnia, w której przygotujemy dla Was wyśmienite przyjęcie weselne. Istnieje możliwość przygotowania wesela wegetariańskiego. W całym Siedlisku przenocujemy 62 osoby (jeśli będzie Was więcej, mamy przyjaciół w okolicy).

Uroczystości weselne organizujemy przez cały rok z wyjątkiem lipca i sierpnia, świąt i długich weekendów.
Przyszłe młode pary zainteresowane weselem jednodniowym zapraszamy do Siedliska Jabłonna www.siedliskojablonna.pl, gdzie organizujemy przyjęcia od maja do września.

Rezerwacje:
+48 603 999 039
kontakt@siedliskosobibor.pl

Niektóre możliwe układy stołów w Dużej stodole: