Joga i warsztaty

natura, spokój, pyszna kuchnia to idealne warunki do regeneracji

Zapraszamy do organizacji w Siedlisku warsztatów rozwojowych, mindfulness, pilates i spotkań jonowych.

Posiadamy obecnie 2 przestrzenie do prowadzenia zajęć.

  1. Jedna z nich znajduje się w Dużej Stodole i łącznie ma 150m2 (przestrzeń można zamknąć ścianami przesuwnymi i wydzielić z niej 60m2). Sala jest z widokiem na zieleń. Dzięki systemowi klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji, w krótkim czasie możemy dopasować temperaturę do potrzeb grupy. System inteligentnego oświetlenia pozwoli stworzyć nastrojową atmosferę lub sprawić że miejsce będzie idealne do skupienia.
  2. W 2025 roku przygotowaliśmy dla Was drugie miejsce do prowadzenia zajęć i warsztatów. Jest to stara stodoła z bali drewnianych i z podłogą z desek o powierzchni 150 m2. Jest ona położona w sąsiedztwie Dużej Stodoły. Przez duże przeszklenia widać zieleń i ogród. Stodoła jest klimatyzowana.

Dysponujemy ogromnym ogrodem (25 000 m2) z różnymi zakątkami, w których można zorganizować zajęcia w plenerze.

Nasz naturalny staw lub zadaszona altana to Idealne miejsca do odpoczynku między zajęciami lub do medytacji.

Łącznie dysponujemy 67 miejscami noclegowymi samodzielnych domkach a także w pokojach, ich konfigurację możemy dopasować do waszych potrzeb.

Przygotujemy dla Was pyszne eko posiłki, również w wersji wegetariańskiej lub wegańskiej. Posiłki bazują na lokalnych, sezonowych składnikach, sami pieczemy chleby, bułeczki, mamy własny ogródek z którego pozyskujemy warzywa i zioła. Godziny posiłków dostosowujemy elastycznie do Waszego harmonogramu.

Strefa SPA Wieczorem możecie zrelaksować się w saunie opalanej drewnie które urządziliśmy w starym spichlerzyku, w ciepłej Bali pod gwiazdami lub udać się na relaksujący masaż.

Chętnie też zorganizujemy cudownie relaksujące warsztaty tworzenia lalek motanek, pająków ludowych lub kąpiel leśną shinrin-yoku.

Inne atrakcje: spływ kajakowy, wycieczki rowerowe, wycieczki z przewodnikiem. Warsztaty tematyczne: zielarskie, tworzenia perfum, kulinarne (kuchnia włoska).

Zapraszamy do kontaktu:
+48 603 999 039
kontakt@siedliskosobibor.pl