Siedlisko Jabłonna

Z ogromną radością ogłaszamy otwarcie naszego drugiego Siedliska 🙂

Siedlisko Jabłonna znajduje się zaledwie 20 km od Lublina, na skraju pięknego lasu.

Siedlisko Jabłonna

Jabłonna to miejsce z charakterem, w którym organizujemy przyjęcia weselne i okolicznościowe oraz szkolenia i spotkania firmowe i wydarzenia kulturalne. W drewnianej, odrestaurowanej stodole zmieści się 200 osób, dla większej liczby uczestników postawimy namiot. Na terenie Siedliska jest również murowany budynek, w którym znajduje się salon dla gości, spragnionych chwili wytchnienia oraz sypialnia z łazienką dla nowożeńców.

7 października w Siedlisku Jabłonna odbył się Dzień Otwarty, podczas którego odwiedziło nas wielu przyszłych klientów, przyjaciół i sąsiadów. Bardzo nas cieszyły liczne słowa uznania, które usłyszeliśmy od gości. Włożyliśmy ogrom pracy w stworzenie tego miejsca na nowo, wykreowanie klimatycznej przestrzeni i radosnego, ciepłego nastroju.

Zaprosiliśmy do współpracy przy organizacji Dnia Otwartego naszych partnerów. Swoje umiejętności zaprezentowała firma cateringowa, producenci słodkości, dekoratorzy, florystka, producenci zaproszeń, ceramiki, barmani, DJ, fotografowie i inni specjaliści.

Goście mieli możliwość zdegustowania potraw, tortu, napić się kawy, obejrzeć przykłady zaproszeń, wizytówek i innych akcesoriów dekoracyjnych, wypić koktajl i posłuchać fantastycznej muzyki. Fotografowie starali się uchwycić panujący nastrój i oddać urodę prezentowanych przedmiotów oraz klimat miejsca.

Zadowoleni goście miło spędzali z nami czas do wieczora. Siedlisko w blasku lamp prezentowało się magicznie i romantycznie 🙂

A tymczasem w Siedlisku Sobibór …

Siedlisko Jabłonna

W chłodne już jesienne wieczory sauna i balia pod gwiazdami przyciągają amatorów rozgrzewających atrakcji.

W weekendy odwiedzają nas goście indywidualni, a w tygodniu firmy poszukujące inspiracji z dala od ustawionych w równe rzędy biurek i konwencjonalnych sal konferencyjnych.

Siedlisko Jabłonna

Zapraszamy na kameralne i nastrojowe świąteczne spotkania firmowe.