W poniższym linku znajomy – Krzysztof Bielak w swoim blogu opisuje swoje wrażenia po ubiegłorocznym koncercie. Zachęcam do przeczytania
https://mx.bielakphoto.eu/?s=koncert+siedlisko+sobibor
W poniższym linku znajomy – Krzysztof Bielak w swoim blogu opisuje swoje wrażenia po ubiegłorocznym koncercie. Zachęcam do przeczytania
https://mx.bielakphoto.eu/?s=koncert+siedlisko+sobibor