Działo się!

W tym roku mieliśmy w Siedlisku wyjątkowych gości, których wizyty wniosły sporo pozytywnego zakręcenia 🙂

Wczesną wiosną gościliśmy ekipę Almette z Davidem Gaboriaud, którzy nagrali u nas odcinek cyklu „Odkrywaj świat”. Było bardzo miło i wyjątkowo smacznie 🙂 Ekipie towarzyszyło dwoje blogerów: Kasia Kędzierska, prowadząca bloga simplicite.pl i Kamil, blogojciec.pl

W maju odwiedziła Siedlisko Dorota Szelągowska z ekipą TVN Style, aby zrealizować odcinek programu „Tu jest pięknie”. Poczuliśmy się bardzo wyróżnieni i jednocześnie ogromnie wzruszeni … Musimy się też pochwalić, że gościom bardzo smakowały siedliskowe posiłki 🙂

Zachęcamy do obejrzenia odcinka 🙂

Działo się!

Zupełnie nieoczekiwanymi gośćmi, wywołującymi uśmiech na buzi i budzącymi wielkie zainteresowanie najmłodszych były ….  konie 🙂  Z konikami przyjechali nasi goście – amatorzy jazdy konnej. Dzięki uprzejmości właścicieli pięknych zwierząt dzieciaki mogły zażyć krótkiej przejażdżki 🙂 To dopiero była frajda!

Działo się!

A potem nadeszły wakacje. Było gorąco, gwarno i wesoło. Odwiedzały nas rodziny z dziećmi, pary i grupy przyjaciół. Czasem towarzyszyli im czworonożni pupile. Goście spędzali czas w Siedlisku i poza nim. Jeździli na rowerach, pływali kajakiem po Bugu, spacerowali po lasach i zwiedzali okolicę. Panie kucharki bardzo się starały dogodzić wszystkim gościom – tym, którzy byli zwolennikami jedzenia mięsa i tym którzy wybrali dietę wegetariańską.

Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za odwiedzenie Siedliska i zapraszamy na spokojne, wyciszone weekendy jesienne, z wieczorną chwilą relaksu w saunie lub w balii pod rozgwieżdżonym sobiborskim niebem.

Działo się!