Dobre wnętrze

Dobre wnętrze

Artykuł w Dobre Wnętrze Styl & Klasyka nr 2/2019

Nagroda od Starosty

Wspaniałe wieści! Dzisiaj z rąk Starosty Włodawskiego otrzymaliśmy nagrodę. Jest nam niezmiernie miło, że nasza praca jest doceniania przez Władze, a Siedlisko staje się wizytówką regionu. Dziękujemy bardzo i zabieramy się do dalszej pracy 😊

Duża Stodoła

Duża Stodoła

Kochani, ciężko pracowaliśmy całą jesień, zimę i wiosnę, dzięki czemu udało nam się przyjąć pierwszych gości w naszej nowej Dużej Stodole. Inauguracja miała miejsce 1 maja 🙂
Duża Stodoła jest nowym centrum życia Siedliska.
Oprócz 8 pokoi, które znajdują się na antresoli, jest tam wspólna przestrzeń mieszcząca jadalnię, bar, miejsce na relaks z książką lub przy kawie, kącik dla najmłodszych oraz sklepik z pamiątkami i siedliskowymi przetworami. W wystroju tej części Dużej Stodoły dominują elementy industrialne i rustykalne.
Sami zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy lampy drewniane zainstalowane na betonowym suficie. Zastosowaliśmy w nich system Aktywnej Bieli umożliwiający zmianę koloru światła białego – dzięki niemu możemy wykorzystywać przestrzeń jako ciepłe, przytulne miejsce do posiedzenia wieczorami, a także jako salę szkoleniową z oświetleniem pobudzającym do pracy.
Na antresolę prowadzą wygodne kręcone schody o charakterze industrialnym. Stare metalowe lampy oświetlały kiedyś wnętrze fabryczne. Odnowiliśmy również piękne drewniane meble, stanowiące wyposażenie części jadalnej i sklepiku.
Nowością w naszej ofercie są pokoje rodzinne i klimatyzacja. Na piętrze mieści się 8 pokoi, w tym pokoje rodzinne i apartament. Każdy z pokoi urządzony jest według naszego pomysłu, z wykorzystaniem odnowionych mebli, dodatków i wyposażony w niepowtarzalne lampy drewniane naszej produkcji.

 

 

Almette

Almette

Siedlisko Sobibór jest jak piękny sen na jawie!

Marka Almette odwiedziła nas w ramach cyklu „Odkrywaj Polskę”.

Zobaczcie film i przeczytajcie pełną relację: https://www.almette.pl/odkrywaj-polske-3/

Odkrywaj Polskę 3

 

 

 

 

Brodacze

Zobaczcie piękną tradycję Brodaczy w Sławatyczach. Brodacze to lokalna nazwa przebierańców, którzy w ostatnich 3 dniach grudnia w okresie kiedy żegna się stary rok, nakładają specjalne stroje i paradują w nich po ulicach Sławatycz.

Więcej informacji: http://slawatycze.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&sub=21&menu=37&strona=1

Brodacze

Brodacze

Brodacze

Brodacze

Brodacze

Brodacze

Brodacze

Brodacze

Brodacze

Brodacze

Brodacze

 

 

Coś dla przyszłych nowożeńców – piękna oprawa wyjątkowej chwili

Coś dla przyszłych nowożeńców - piękna oprawa wyjątkowej chwili

Od kilku lat organizujemy w Siedlisku Sobibór uroczystości weselne. Siedlisko wybierają pary, które cenią bliskość natury, niespieszne tempo życia poleskiej wsi, swobodę stroju i nastroju, możliwość spędzenia czasu z bliskimi, wspólne spacery, pogawędki i jakże słodkie leniuchowanie w hamaku lub na trawie, chwile zadumy w samotności i radość spędzania czasu z zaproszonymi gośćmi.

Taka uroczystość wymaga oczywiście odpowiedniej oprawy, takiej, która podkreśli jej odświętność, ale również będzie współgrała z charakterem miejsca. Chcielibyśmy pokazać Wam dekoracje, które już ozdabiały te wyjątkowe chwile w życiu zakochanych, którzy zdecydowali się na ślub i przyjęcie w Siedlisku Sobibór i takie, które proponują nasi partnerzy oraz te, które stworzyła sama natura 🙂

Ślub w Siedlisku Sobibór

Dekoracje zewnętrzne

Weselny stół w różnych odsłonach

Skromność, prostota i elegancja bieli

Moc koloru

Siła natury

Często niewiele potrzeba, żeby stworzyć cudowny i niezapomniany nastrój. Polny kwiatek, zielona gałązka, serwetka z bawełnianej koronki …  A jako dopełnienie tych wyjątkowych chwil – śpiew ptaków o poranku, wschód słońca na horyzoncie i szum liści …